Collection: Kawaii Cute Aesthetic Y2K Japanese Makeup Cosmetic
Kawaii Cute Aesthetic Y2K Japanese Makeup Cosmetic
-
BlurMax Pore Blurring Primer
Regular price $8.16 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.16 USD -
Matte Lip Crayon
Regular price $4.68 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.68 USD -
Glisten Lip Balm
Regular price $9.84 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.84 USD -
New Perfectly Defined Gel Eyeliner
Regular price $5.88 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.88 USD -
Pore Clay Mask
Regular price $5.28 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.28 USD -
True Matte Lip Clay
Regular price $5.40 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.40 USD -
Dream Away Muti Eyeshadow Palette
Regular price $11.40 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.40 USD -
Silky Pink Mist Marshmallow Lip Glaze
Regular price $8.04 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.04 USD -
True Self Rejuvenating Tone
Regular price $12.96 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.96 USD -
Clear Deodorant Balm
Regular price $5.16 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.16 USD -
Refreshing Soft Foundation
Regular price $6.24 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.24 USD -
Velvety Lightweight Hairline Fluffy Powder
Regular price $9.48 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.48 USD -
Slim Star Eyebrow Pencil
Regular price $4.08 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.08 USD -
Glasting Melting Balm INAPSQUARE Edition
Regular price $13.02 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.02 USD -
Glasting Melting Balm Dusty On The Nude Edition
Regular price $13.02 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.02 USD -
Juicy Lasting Tint 2020 F/W Series
Regular price $13.02 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.02 USD -
Glasting Color Gloss
Regular price $13.02 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.02 USD -
Glasting Melting Balm
Regular price $13.02 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.02 USD -
Finger Cushion Puff
Regular price $3.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.60 USD -
Mini Powder Puff
Regular price $3.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.60 USD



















